TNT Express Worldwide

TNT využívá Telfu pro interní telefonickou podporu informačních systémů. Umožňuje jim operativně směrovat hovory na techniky, kteří mají zrovna službu.


Teta drogerie

Síť prodejen Teta drogerie používá Telfu pro call centrum obsluhující zákaznickou linku.

Slevomat.cz s.r.o.

Nejznámější český slevový server využívá Telfu k zajištění telefonické zákaznické podpory již od svého vzniku v roce 2010.

DámeJídlo.cz

DámeJídlo.cz netřeba představovat, jedná se o nejvýznamnější službu rozvozu jídla
v ČR. Když voláte na hladovou linku, spojuje Vás Telfa :)

Lekarna.cz

Největší česká online lékárna používá Telfu ve svém callcentru zajišťujícím zákaznickou podporu.

Strana zelených

Pomocí Telfy zajistila Strana zelených infolinku před volbami do evropského parlamentu.

S&T Plus

Společnost S&T Plus dodává komplexní řešení v oblasti kardiologické techniky, ultrazvukového zobrazování a monitorování pacientů. Telfa jim slouží k zajištění hot-line pro podporu dodávaných zařízení.

Freshbedýnky

Nejlepší BIO produkty potřebují nejlepší zákaznickou podporu. Pro Freshbedýnky jsme vyvinuli aplikaci napojenou na Telfu, která při příchozím hovoru nebo SMS okamžitě zobrazí kartu zákazníka s kompletní historií komunikace a informacemi o objednávkách. I díky tomu se stali vítězem soutěže EY Začínající podnikatel roku 2013.

TOP Hostel

Firma TOP Hostel provozuje 8 hostelů a ubytoven v Praze. Díky Telfě jsou všechny pobočky dostupné přes jedno telefonní číslo, které není nikdy obsazené a spojí volající na zvolenou provozovnu.

TEAM Taxi

Nejlevnější taxi v regionu Olomouc-Šternberk-Rýmařov využívá Telfu pro příjem objednávek od zákazníků. API Telfy umožňuje integraci s vlastním dispečinkovým informačním systémem a tím maximální komfort pro práci dispečera.

Onlineshop.cz

Internetový obchod s více než 160.000 spokojenými zákazníky díky modernímu systému Telfa dokázal uspokojit aktuální potřeby zákazníků.

VašeČočky.cz

Společnost Maternia provozuje e-shopy s kontaktními čočkami hned v několika státech.

Díky Telfě je zákaznická linka firmy dostupná na bezplatných telefonních číslech v každé z 8mi zemí světa, kde je e-shop provozován (Česko, Slovensko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Francie, Španělsko, Dánsko). Hovory jsou směrovány částečně do callcentra v Praze, částečně do callcentra v Německu, samozřejmě bez jakýchkoliv poplatků za mezinárodní hovorné.

Pilulka.cz / Pilulka.sk

Online lékárna s desítkami výdejních míst je velmi pyšným uživatelem Telfy :)
Na ústřednu je napojeno české i slovenské číslo zákaznické linky.

Vykupto.cz

Další z nejznámějších slevových serverů vykupto.cz prostřednictvím Telfy vyřizuje telefonické požadavky svých zákazníků.

Rosana

Dodavatel přírodní pramenité vody přijímá přes Telfu objednávky od svých zákazníků.

Elektro DVORSKÝ

Největšímu prodejci elektro v Krkonoších umožňuje Telfa propojit všechny prodejny včetně internetového obchodu na jednom telefonním čísle s možností jednoduchého přepojování.

Crown (RDR) Automotive Sales International s.r.o.

Výhradní distributor náhradních dílů automobilů amerických značek využívá Telfu k zajištění telefonického přijímání objednávek a dalším formám zákaznického servisu.

SYMBIO Digital s.r.o.

Nejnovějším společným počinem se stala interaktivní webová reklama na T-Mobile "Vytoč Zadara", o které se více dočtete na mobilmanii

Dříve společnost Symbio využila API telefonní ústředny Telfa, díky kterému mohla na adrese http://nebudjarda.cz změnit animaci na webu poté, co divák zavolal na určité telefonní číslo.

.

Shopping.cz

Nákupní galerie elektro a dalšího zboží na jednom místě pomocí ústředny Telfa zdokonalila zákaznickou telefonní podporu pro své klienty.

.

ABAX Servisní centrum s.r.o.

Společnost ABAX Servisní centrum využívá Telfu jako call centrum pro všechny své pobočky.

AbioTel

Telefonní operátor AbioTel využívá Telfu k zajištění telefonické podpory svého zákaznického centra.

A mnoho dalších.